Alışveriş

Ordu’dan Dönerken Alınabilecek Hediyelik Eşyalar

Ordu'dan Dönerken Alınabilecek Hediyelik Eşyalar
Oyla

Ordu şehri, doğal, tarihi ve turistik yerleri ile oldukça turistik bir şehir konumundadır. Tatilciler; Ordu tatilleri boyunca pek çok turistik alanı gezebilir, keyifli bir tatil geçirebilir.

Tatilciler; Ordu tatillerinin sonuna geldiklerinde, sevdiklerine buradan birçok hediye götürebilir.

Fındık

Ordu halkının geçim kaynaklarının başında gelen fındık, burada tamamen doğal yollarla üretilir ve dünyanın hemen her noktasına dağıtılır. Tatilciler; Ordu tatillerinin sonuna geldiklerinde, hemen her köşe başından fındık satın alabilir. Tatilciler; uzun süre dayanabilme özelliğine sahip olduğundan dolayı buradan sevdiklerine fındık satın alabilir.

Ordu Balı

Ordu ili, arı yetiştiriciliğini de sık sık yapmaktadır. Tatilciler; tamamen doğal ortamlarda yetiştirilen bu ballarda ailelerine ya da arkadaşlarına hediye olarak satın alabilir. Ordu balı; Ordu’da bulunan kahvaltılık ürün mağazalarının hemen hepsinde satılmaktadır.

Ordu Mantarı

Ordu, doğa ile iç içe, yeşillik alanların oldukça bol olduğu noktalardandır. Bu nedenle de pek çok tarım ürünü yetiştirilmektedir. Tatilciler; burada bulunan birçok manav vb. yerden kolayca mantar satın alabilir.

By Gümüş Takı’dan Sevdiklerinize Hoş Takılar

Tatilciler; Ordu tatillerinin sonuna geldiklerinde, göze hoş gözüken pek çok takı türünden sevdiklerine hediye olarak satın alabilir. Bileklik, kolye ve yüzük gibi daha birçok takı türünü; By Gümüş Takı’dan uygun fiyata satın almak mümkündür.

Ataş Hediyelikten Magnet ve Süs Eşya

Ordu şehri, gezilecek yerleri açısından oldukça zengindir. Gezginler; Ordu gezilerini sonlandırırken, sevdiklerine ya da kendilerine, burayı hatırlatacak pek çok buz dolabı magneti ya da süs eşya satın alabilir. Tatilciler; Ataş Hediyelik Eşya’dan, sevdiklerine pek çok hatıra hediyesi satın alabilir.

Tirebolu Çayı

Tirebolu Çayı; bilinen diğer çaylardan biraz farklıdır. Tirebolu Çayı’nı farklı kılan özellik; sadece Mayıs ayında toplanıyor olmasıdır. Tirebolu Çayı’nın farklı bir aroması ve lezzeti olduğundan; tadına bakanların oldukça beğendiği çaylardan bir tanesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Hamburg'da Ne Alınır?

İlginizi çekebilir:Ordu’da ne yenir?

Avatar

Yusuf Yüksel

About Author

Bunlar da var

Roma'dan ne alınır
Alışveriş

Roma’dan Ne Alınır: Özgün Hediyeler ve Alışveriş Rehberi

Roma, özgün hediyeler, el yapımı ürünler ve lezzetli yiyeceklerle dolu bir şehirdir. İşte, sevdiklerinize ya da kendinize alabileceğiniz en popüler
Paris'te alışveriş
Alışveriş

Paris Alışveriş Rehberi: Şehrin En İyi Alışveriş Noktalarını Keşfedin

Paris, moda ve alışverişin başkenti olarak bilinir ve şehirde alışveriş yapmak ziyaretçiler için adeta bir rüya gibi. Özel butiklerden ünlü